44پروژه سرمایه گذاری در اردبیل برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شد

44پروژه سرمایه گذاری در اردبیل برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شد

  • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی 44 پروژه سرمایه گذاری در این استان برای دریافت تسهیلات به بانک ها در سال جاری خبر داد. به‌نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی امروز یکشنبه 2 دی97 با اعلام این خبر تصریح کرد: «تسهیلات درخواستی بالغ بر هزار و 832 میلیارد ریال بوده و می تواند برای هزار و 578 نفر فرصت شغلی فراهم سازد.و افزود: «از ابتدای امسال 11 پروژه با حجم سرمایه گذاری بالاغ بر 407 میلیارد ریال نیز به بهره برداری رسیده که این میزان برای 183 نفر فرصت شغلی به همراه داشته است.
  • مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل همچنین به صدور موافقت اصولی برای 56 پروژه سرمایه گذاری اشاره و تاکید کرد: «حجم سرمایه گذاری در این میزان پروژه نیز چهار هزار و 741 میلیارد ریال است. فلاحی افزود: «مدت زمان بررسی و تعیین تکلیف پروژه های سرمایه گذاری به یک هفته کاهش یافته و در صورتی که طرحی با رعایت ضوابط ارائه شود، در کمترین زمان بررسی شده و موافقت اصولی صادر می شود.
  • او همچنین به حمایت از پروژه های سرمایه گذاری با هدف تقویت تاسیسات گردشگری اشاره کرد و گفت: «بدون مشارکت بخش خصوصی نمی توان به توسعه گردشگری دست یافت. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل تاکید کرد: «بستر لازم برای سرمایه گذاری فراهم شده و با تامین زیرساخت ها و معرفی برای دریافت تسهیلات بخش خصوصی حمایت می شود.

میراث آریا

بدون نظر

ارسال دیدگاه